Zuzana Čaputová sa konečne môže stretávať s občanmi a robiť svoju prácu najlepšie, ako vie. Prezidentka veľmi rada chodieva medzi Slovákov, inak tomu nebolo ani teraz. Nedávno navštívila aj dôchodcov v Piešťanoch a zastavila sa aj v Dolnej Krupej. 

Na cestu po trnavskom kraji zvolila krásne červené šaty, ktoré sa na letné obdobie mimoriadne hodia. “Dnes som navštívila aj Piešťany a stretla som sa s aktívnymi seniorkami a seniormi v komunitnom centre AkSen. Majú obdivuhodný elán, energiu a chuť žiť naplno. Poslednou zastávkou dnešnej cesty po Trnavskom kraji bola Dolná Krupá. Starý príbeh grófky Márie Henriety Chotekovej, ktorej ružová záhrada bola vychýrená v celom Uhorsku, ožil aj vďaka novému rozáriu vedľa rodinnej firmy. Medovina, ktorá sa tu vyrába, je vychýrená po celom svete,” píše na svojom Instagrame.

Módna návrhárka Zarina Šimkovič sa na jej outfit pozrela odborným okom, ako zhodnotila letný outfit hlavy štátu?

„Pani prezidentka pri svojej návšteve predviedla uvoľnene pôsobiaci outfit zložený z červených bavlnených šiat a bielej kabelky doladenej k bielym lodičkám na strednom opätku, ktoré potlačili jemnú ležérnosť šiat. Červená farba patri jednoznačne k tým výraznejším, no k letným mesiacom bezpochyby patrí. Avšak, kombinácia červená – biela pôsobí mierne staromódne a lodičky telovej farby by takisto stáli za zváženie,“ myslí si módna expertka.

Čo si o tom myslíte vy?

Foto: Instagram/ zuzana_caputova | Zdroj: dnes24.sk