Obľúbená herečka a porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome Zuzana Šebová Kubovčíková sa v rozhovore pre jojkárky TopStar podelila o svoj nepochopiteľný zážitok, ktorý s manželom Michalom zažili.

Sama priznala, že netreba za všetkým hľadať racionálne vysvetlenie, pretože z vlastných skúseností sa to niekedy nedá. Človek sa veľakrát dostáva do situácií, keď už mu nič iné neostáva, len veriť, že je niečo medzi nebom a zemou, aby sa vedel s rôznymi vecami vysporiadať a tak nejako si ich v hlavičke poukladať,” vysvetlila Zuzana, ako vníma nastavenie premýšľania azda väčšiny ľudí a opísala to na konkrétnom zážitku.

Pred rokmi sa nám stalo, keď sme boli s Miškom v Melbourne, že sme sa prechádzali po meste a on zrazu vymyslel taký plán, že je tam najväčšie 3D kino a pôjdeme sa pozrieť na nejaký film. Šlapali sme tam hodiny, mne sa to už zdalo byť fakt ďaleko, ale jeho to tam hrozne ťahalo, a tak sme boli v tom kine dve hodiny, sme si pozreli rozprávku, a keď sme odtiaľ vyšli, všetci nám písali, či sme v poriadku,” priblížila na oko bežný príbeh s prekvapivým rozuzlením.

Presne v tom čase totiž došlo v Melbourne k útoku. “V centre Melbourne jazdil šialenec, ktorý tam zrážal ľudí po chodníkoch a dokonca to bolo aj na mieste, kde sme my dve hodiny predtým boli a niečo sme si tam kupovali. Takže vtedy sme si tak večer povedali, že ďakujeme ti, panebože, že si Miška ťahal nejakým smerom a že ja som išla za ním a takto sme to zvládli. Mali sme z toho potom veľmi zvláštne pocity. Takýchto príbehov mám viacej, keď naozaj vieš, že ten hore sa rozhodoval, či si ťa ešte nechá, alebo ako to celé urobí,” uzavrela čoskoro dvojnásobná mama s pokorou a vďakou za anjela strážneho.

Zdroj: TV JOJ/topstar.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, zuzana_sebova_kubovcikova