Sú situácie, ktoré by ľudia neuverili ani tomu najlepšiemu románopiscovi – a potom ich napíše sám život a my sa nestačíme čudovať, čo všetko sa na svete môže udiať. Poriadne podivuhodná udalosť sa v roku 2019 prihodila aj Škótovi menom James McKenzie.

Všetko začalo hádkou s 27-ročnou Bethany Ryan, ktorú James v auguste toho roku stretol v uliciach Edinburghu. Nikdy predtým ju nevidel, no podľa výpovedí sa k nej začal z nejakého dôvodu chovať agresívne. Mladá žena na to zareagovala poriadne svojsky – pritlačila ho o múr a začala ho bozkávať tak zúrivo, až mu odhryzla kus jazyka.

Zaskočený James v strašných bolestiach reflexívne jazyk vypľul. To ale nemal urobiť. Situáciu totiž okamžite využila čajka, ktorá kus tela schmatla a odletela s ním preč. Po príchode do nemocnice tak mužovi lekári nemali čo prišiť naspäť. Dodnes mu v ústach chýba približne trojcentimetrový kus jazyka.

McKenzie bude do konca života žiť s týmto hendikepom, a tak ženu zažaloval. Ryanová sa ku všetkému priznala. O treste však škótske orgány doposiaľ nerozhodli. 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Daily Record | Foto: Pinterest