Mnohí ľudia neriešia svoj výzor, váhu, či obliekanie, až dokým sa neudeje niečo, čo zmení celý ich svet, pohľad na život a hlavne na seba. Samozrejme je skvelé, keď je človek sám so sebou spokojný, avšak netreba si pliesť spokojnosť s lenivosťou a uvedomiť si, že nesprávny životný štýl môže mať negatívny vplyv na naše zdravie. 

Svoje o tom vie aj  Umar Malik, ktorý dokázal denne skonzumovať až 7 000 kalórií a nosil veľkosť 6XL. Jeho základ stravy tvorili sladkosti, vyprážané veci a fast food. Umar mal síce so svojou váhou problém, napríklad pri kúpe oblečenia, no vôbec to neriešil, pretože sa cítil sám sebou. Všetko sa však zmenilo, keď sa jeden večer išiel sprchovať.

Pod mladíkom začala praskať podlaha a voda z kúpeľne natiekla do kuchyne. Vtedy si uvedomil, že táto životospráva nie je práve najzdravšia a rozhodol sa zmeniť svoj život o 180°. Začal aktívne cvičiť, zmenil stravu a dnes vyzerá neuveriteľne! Ženy pri pohľade na neho obdivne vzdychajú a“Umara 2.0″ prirovnávajú k princovi Aladinovi z Disney rozprávky.

Pred

Po

Foto: Brightside.me