O šikovnej Slovenke Tinke sme písali ešte pred niekoľkými mesiacmi. Sebavedomá a inšpiratívna osôbka sa snaží prostredníctvom svojho Instagramu pomôcť aj ostatným ženám, aby našli stratenú motiváciu a urobili pre seba niečo prospešné. 

Nakoľko jej fanúšikovia posielali na e-book o stravovaní samé dobré ohlasy, ihneď vedela, že sa do podobného projektu pustí znova. „Na základe podnetov od mojich milých sledovateliek, ktoré si pýtali rady a tipy na účinné cvičenia na vybudovanie sedacích svalov, som sa rozhodla pre niečo nové. Bolo zložité každej jednej odpisovať a dávať zoznam cvičení, čo by mali cvičiť, aby dosiahli tie správne tvary a podľa môjho názoru, to pre ne ani nemalo význam,“ približuje prvú ideu o vytvorení novej tréningovej pomôcky.

Dlhšie premýšľala, ako to urobiť, aby vyhovela každému a zároveň to spravila najlepšie a najoriginálnejšie. „Čo je veľká pravda je fakt, že ženy naozaj nepoznajú tie správne cvičenia, väčšinou viac zapájajú stehná a zadok len minimálne. Výsledkom toho sú veľké stehná a zadok zaostáva. Tento problém som sa rozhodla vyriešiť.“

Čo sa dozviete v e-booku, čo inde nie?

Ako Tinka podotýka – ÚPLNE VŠETKO, čo potrebujete vedieť o budovaní krásneho pozadia. Nejde len o zásobník tých najlepších a najúčinnejších cvičení, ale dočítate sa aj mnoho odborných informácií získaných z kvalitných knižných zdrojov.

Nachádza sa tam viac ako 150 cvičení vo forme videonávodov, čo je obrovské množstvo, a tým jednoznačne e-book vyniká. „Keďže máme vo svete situáciu aká je, máme obmedzené možnosti cvičenia v posilňovni a nie každý si môže dovoliť míňať peniaze na drahý vstup, rozhodla som sa e-book rozdeliť na 2 časti, ktoré sa dajú zakúpiť každé zvlášť práve podľa toho, o čo má človek záujem – 1. časť obsahuje viac ako 80 cvičení bez náčinia + cvičenia s mini bandom (odporovou gumou). Táto časť e-booku je vhodná pre začiatočníkov, pretože každý začiatočník by mal začínať cvičiť s vlastnou hmotnosťou, aby sa naučil správnu techniku cvičení a až potom posúvať svoje hranice a pridávať i závažie. Veľké plus je práve to, že podľa tohto e-booku sa dá cvičiť aj v pohodlí domova, čo je v momentálnej situácii najväčšou výhodou. Okrem vlastnej hmotnosti a mini bandov nepotrebujete vôbec nič. Možno ešte podložku na cvičenie,“ vysvetľuje.

Druhá časť e-booku obsahuje viac ako 70 cvičení s náčiním ako je fit lopta, jednorúčky, kettlebel, TRX, veľká obojručná činka i stroje v posilňovni. Tento je teda vhodný pre ľudí, ktorí majú doma nejaké náčinie alebo cvičia v posilňovni. „Obe časti e-booku majú spolu vyše 80 strán + ešte samostatnú videoknižnicu, kde sú všetky videonávody pohromade, taktiež aj tréningy, videá zlá vs. správna technika a mnoho ďalšieho. Videoknižnica  je sprístupnená každému, kto e-book zakúpi.Aby som nezabudla dodať, kúpou e-booku každý získava členstvo vo VIP programe, ktorý zahŕňa aj online coaching pod mojím vedením,“ dodáva.

Nachádza sa tam viac ako 150 cvičení, čo je obrovské množstvo, a tým jednoznačne e-book vyniká!

Myslíš, že práve nohy a zadok sú tými najväčšími ženskými zbraňami?

„Myslím, že práve tieto partie riešia ženy najčastejšie, respektíve, na tých si najviac dajú záležať. Prsia sa vždy dajú spraviť u plastického chirurga, ale zadok si musíš poctivo vymakať. Samozrejme, že teraz existuje mnoho metód ako zväčšiť zadok, ale vždy je to poznať, že ide o prácu chirurga a stojí to veľa peňazí, čo si máloktorá žena môže dovoliť. Preto som pyšná na to, čo som vytvorila, pretože toto môže mnohým ženám pomôcť. Trvalo veľmi dlho, kým sa mi podarilo dotiahnuť to do úspešného konca, ale kvalitné veci vyžadujú svoj čas.“

„Momentálne sú všetky e-booky takmer v 50% zľave a je možné zakúpiť aj ,,kombo,, všetkých štyroch e-bookov za výhodnejšiu cenu. Kombo obsahuje e-book ,,Ako sa stravovať bez výčitiek a jojo efektu, obe časti e-booku ,,Ako na dokonalý zadok,, a moju ďalšiu novinku e-book ,,Cvičením k zdravému JA,, , ktorý vás naučí vyhýbať sa zbytočným prešľapom vo svete cvičenia, naučí vás všetko čo by ste mali robiť, aby ste dosiahli nie len esteticky krásnu postavu, ale hlavne zdravú.“ odkazuje na záver.

AK VÁS E-BOOKY ZAUJALI, POUŽITE ZĽAVOVÝ KÓD FUNMAGAZIN10 a získate jedinečnú 10% zľavu >>>TU<<<

Foto: Instagram/ tinka_motivator, E-book – Ako na dokonalý zadok/ 1. a 2. časť