Televízia Markíza odvysielala semifinálovú časť šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú majú v obľube tisícky Slovákov. Pre vysokú sledovanosť a zábavný program prišla s geniálnym nápadom. Zábavná relácia bude pokračovať s menšími účinkujúcimi, prvýkrát v histórii sa natáča detská verzia.

„TV Markíza je rodinnou televíziou a naším cieľom je prinášať zaujímavý program pre celú rodinu. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť pre divákov prekvapenie v podobe detskej verzie šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa vysiela aj na iných zahraničných trhoch, a tak dať deťom priestor prezentovať sa svojím talentom. Šou Tvoja tvár znie povedome dosahuje v aktuálnej sezóne výborné výsledky sledovanosti, a preto veríme, že špeciálnou verziou tejto šou potešíme našich divákov,“ vysvetlila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Denníku Nový čas sa podarilo zistiť, ktoré deti slávnych slovenských umelcov vystúpia na pódium novej šou. „Do výberu sa dostali detskí herci zo seriálu Oteckovia Maroško Baňas, Izabelka Gavorníková a dcéra Márie Čírovej Zoe Kachútová. Na pódiu nebude chýbať dcéra hudobníka Ondreja Kandráča Ema, Števko Bugala, syn Janky Daňovej-Bugalovej a bubeníka Štefana Bugalu, Katarína Čačíková, dcéra Márie Podhradskej zo Spievankova, Peťko Zvolenský, syn Dominiky Mirgovej a Oliver Boublík, syn hercov Karin Olasovej a Přemysla Boublíka,“ uviedol Nový čas s tým, že detské učinkovanie taktiež nebude zadarmo. Malé budúce hviezdy si za jeden natáčací deň môžu zarobiť približne 500 eur.

Zdroj: Nový čas.sk | Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome