Do umeleckého neba už navždy odišiel aj známy spevák Robo Kazík (†73). Smutnú správu oznámili včera v dopoludňajších hodinách, no príčinu smrti neuviedli. Portál topky.sk ale zbieral informácie od spevákových kolegov a rodiny.

Podľa ich zdroja, našla Kazíka jeho milovaná manželka a smrť mu nespôsobil Covid-19, na ktorý, žiaľ, zomierajú desiatky ľudí denne. „Zomrel ráno. Našla ho manželka. Mal infarkt a pokiaľ vieme, koronavírus nemal,” povedal zdroj.

„Áno, je to pravda. Zomrel na to, že mu zlyhalo srdiečko. Žiadna korona. Volala som aj s jeho vnučkou, manželka vybavuje pohreb, je z toho úplne zrútená. On mal dlhšie problémy s ním, musel sa liečiť. Hovoril mi to, že musí brať lieky a dávať si pozor. Ale tak, viete akí sú muži,” doplnila Kazíkova blízka priateľka speváčka Marcela Laiferová.

Smutnú tragédiu si nevie vysvetliť ani generálny riaditeľ Senzi TV Noro Meszároš. „Ešte minulý týždeň sme spolu volali a dohadovali sa, že príde na nakrúcanie ďalšej relácie. Je nám to nesmierne ľúto. Čo viem, tak len toľko, že koronu vraj nemal. Bol testovaný, musel byť, keďže mal prísť aj k nám. A on si na seba dával veľký pozor, dokopy nikam nechodil. Len neviedol úplne najzdravší spôsob života – čo sa týka stravy napríklad,“ povedal smutne.

 

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/smotanka_official, TV JOJ