Z jej pôvodných čŕt tváre jej veľa nezostalo a na hrudi nosí poriadne balóny, no nemeckej živej Barbie Jessy Bunny to ani zďaleka nestačí. Chce si dať upraviť čeľusť, oči, ešte trochu viac líca a bradu a okrem toho, samozrejme, zväčšiť prsia. Niežeby podobné operácie už párkrát nepodstúpila.

Povolanie Jessy Bunny sa dá zrejme uhádnuť ľahko – natáča filmy pre dospelých a je modelkou na Instagrame a ertickej platforme OnlyFans. Peroxidová blondínka sa pritom netají tým, že sa snaží vyzerať čo najviac „bimbo“, teda tak, aby bola čo možno najviac braná len ako sxuálny objekt.

Jej fanúšikovia sú z nej pritom nadšení rovnako ako ona sama. Síce ju na spomínanom OnlyFans dostali medzi 4 % najsledovanejších dievčat, no niečo by na nej predsa len ešte „vylepšili“. „Pridaj, chceme ešte väčšie prsia, trošku prifúknutejšie pery, skrátka všetko nech je čo najväčšie!,“ povzbudzujú svoj idol. A Jessy im vždy rada vyhovie. Zväčšovať vybrané partie samej seba je jej fetišom.

Hoci živá Barbie ešte ani zďaleka nedosiahla svoj cieľ, aj so svojím súčasným zovňajškom si teda už dokáže slušne zarobiť. Okrem fotiek a videí, ktoré jej sypú do peňaženky prostriedky na ďalšie operácie, má aj vlastný YouTube kanál, kde radí mužom, ako si nájsť priateľku, ako je ona sama. Tomu sa hovorí lukratívny biznis s jediným aktívom, ktorým je vlastné telo!

Odvážnejšie FOTKY Jessy nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Žena s najväčším poprsím sveta šokuje: Na hrudi má 20 kíl a CHCE EŠTE VIAC!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/the_real_bimboprincess