Veríte či nie aj kráľovské deti musia dodržiavať striktné pravidlá ako doma, tak aj v škole. Malý princ George nieje výnimkou, no až sa dozviete, čo nemôže chlapec v škole robiť, nepochopíte to!

 

Princ William a vojvodkyňa Kate sa snažia svoje deti vychovávať ako bežní rodičia! Snažia sa dať svojim deťom, čo najkrajšie detstvo bez bleskov z fotoaparátov. Goerge chodí do normálnej školy, no jednu vec má zakázanú! Nemôže mať v škole najlepšieho kamaráta! Zaujíma Vás prečo?

Škola zastáva pravidlo, že žiadny z ich žiakov nesmie mať najlepšieho kamaráta a to isté platí aj pre princa! Nikdy nezažije dobrodružstvá so svojim naj kamošom! Škola má však dôvod prečo takéto opatrenie zaviedla.

Snaží sa naučiť deti ľudskému správaniu, k akceptovaniu iných detí ale ich hlavným cieľom je, aby sa v škole nevytvárali skupinky! Chcú, aby sa všetky deti bavili medzi sebou bez akýchkoľvek rozdielov! Celkom dobrý nápad, čo poviete?

Zdroj/Foto: Istagram/googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*