V dnešnej dobe už nie je tetovanie ničím netradičným alebo neobvyklým. Väčšina tetovaní vyzerá super, niektoré v sebe schovávajú i zaujímavú myšlienku. O tých však článok nebude. Zameriam sa na tie, ktorých absurdnosť či hlúposť nejedného pobaví!

 

Možno ste už aj Vy uvažovali nad nejakým tetovaním, možno nejaké máte. Avšak čo by ste robili v prípade, ak by to tetovanie bolo viditeľne hlúpe? Takisto sa môže stať, že príde k slovnému preklepu. Vo väčšine prípadv neznalosťou zákazníka. V tomto prípade to “zabil” zákazník, ktorý si nechal vryť do kože meno svojho obľúbeného speváka, ktorého iste poznáte a jeho meno je Bon Jovi. No tento “skalný” fanúšik hrdo nosí tetovanie v znení: “Jon Bovi“. Ak si poriadne všimnete, sekol sa aj v názve jeho najznámejšej pesničky.

jon bovi its is my life

Dať si zvečniť do kože svoje vlastné meno, no to je celkom v poriadku, lenže tento druhý prípad,… uf! To musím trochu rozpísať. Normálna pekná mladá baba si dala za ucho vytetovať úhľadným písmom svoje meno, teda Ana písaným písmom. To poslené písmeno a má takú peknú rovnú čiarku nahor, na ktorého konci je srdiečko a vyzerá to ako ďalšie písmeno l . Skúste si spojiť meno Ana s týmto písmenkom l a zbadáte ten “fail.”

Ana

Ak spomeniem názov Ninja Turtles, veľa z nás si vybaví spomienky na detstvo a ten pocit, že toto obdobie je už za nami. A pokiaľ aj nie je a k týmto Ninja korytnačkám sa občas vrátime, je to v poriadku. Ale čo v poriadku nie je, ak si viac ako 20 ročný chalan nechal vytetovať hlavu Michelangela na svoj nos!

Michelangelo

Zdroj/Foto: youtube, pixabay