Skutočný príbeh krásnej Marie je ako zo zlého filmu. Jediná malá “chybička” ju skoro stála holý život, prišla o všetko a márne sa pokúša opäť pozviechať, vstať na nohy a bojovať. Z absurdného dôvodu hnevu jej priateľa mrazí, doteraz nad tým krútime hlavami!

 

Problém nastal vo chvíli, keď sa kráska omeškala a na rande so svojím priateľom prišla o 30 minút neskôr, ako sa dohodli. Andrej to nevedel predýchať, kráska však aj napriek tomu nastúpila do auta, no nahnevaný priateľ si zlosť kompenzoval neprimeranou jazdou a obrovskou rýchlosťou.

Z autonehody vyviazol chalan len s odreninami, Maria však stratila pamäť, poranila si chrbticu, poškodila mozog a panvu a prišla aj o zrak. Ako inak, vykašľal sa na ňu aj jej priateľ a ostatní známi. Aj keď sa zo všetkých síl snaží zaradiť do bežného života, jej príbeh zdvíha varovný prst pre všetkých 🙁

Maria ako zdravé dievča

Takto vyzerá dnes

Zdroj/Foto: Instagram, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)