Marihuana a jej fajčenie je kontroverzná téma sama o sebe. Všetci dobre vieme, že mnoho ľudí si zvykne raz za čas zahúliť, aj keď na Slovensku ide stále o nelegálnu drogu. Aj to je dôvodom, prečo sa takíto ľudia neraz stávajú terčom kritikov, ktorí marihuanu vôbec neuznávajú!

 

Po marihuane sa môžete cítiť skvele, máte dobrú náladu a smejete sa, no jej účinky môžu byť na druhej strane aj negatívne. Či už sú to halucinácie, znížené reflexy, prípadne strata pojmu o čase, v nevhodnej chvíli môžu mať aj katastrofické dôsledky.

Na facebookovskej stránke Priznania žien sa objavilo priznanie, v ktorom sa 26-ročná mamička priznala, že si z času na čas zvykne zahúliť, vďaka čomu sa potom so svojím synom dokáže hodiny hrať. Ako sa aj predpokladalo, ľudia v komentároch jej poriadne naložili.

Prečítajte si tiež:

Slováčisko sa pustil do matiek a ich rozmaznaných detí: Jeho priznanie valcuje internet!

Kontroverzný príspevok mamičky, ktorý rozpútal peklo:

Som žena, matka (26r.) a chcela by som sa vyjadriť k téme rodič a marihuana. Stále sa nájde strašne veľa ľudí, ktorí odsudzujú matky, ktoré si sem-tam zahúlia. Odsudzujú ich napriek tomu, aby si takú situáciu niekedy zažili a vedeli to posúdiť objektívne. Automaticky sú potom tieto ženy zaraďované do kategórie “feťáčka” a “zlá matka”. Skúsim vám to teda trošku objasniť.

z Marihuany nemáš halucinácie, nemáš zmenené zmýšľanie, nie si ľudovo povedané “odídená”. Si len “high” znamená to, že sa cítiš uvoľnená, si viac kreatívna, smeješ sa. V praxi to znamená, že tvoje vnútorné pocity tvoje dieťa nijak neohrozujú. Ja osobne som si viackrát zapálila jointa pri svojom synovi (6r.) keď sme boli dona (samozrejme nie doslova pri ňom, ale na balkóne). Vždy sa potom spolu prehráme aj tri hodiny (schovávačka,karty,pexeso, preteky s autami,na policajtov,..).

Na chvíľu sa zo mňa stane tiež decko, nemusím sa premáhať aby som sa s ním hrala, viem si to užiť. A vidím na ňom aký je rád a spokojný, to je pre mňa dôležité. Ja som názoru, že všetko je treba robiť s mierou. Nájdu sa ľudia, ktorí chodia s deťmi po krčmách, šenkoch. (Ja nechodím, ani nepijem alkohol.) a je to spoločensky prijateľné, “však oco/mama si idú sadnúť na pivo, čo je na tom.” Popritom sa tomu decku vôbec nevenujú, pobehuje tam v prostredí kde vidí ožratých ľudí, rôzne socky, výkvety. Fakt je “trochu nahúlená mama, ktorá trávi čas s dieťaťom spoločnými aktivitami odsúdenia hodná”  😀 Skúste sa nad tým zamyslieť.

Komentáre na seba nenechali dlho čakať

Aký je váš názor na fajčenie marihuany?

Loading ... Loading ...

Zdroj/Foto: Facebook/Priznania žien, freepik.com