Erik Zahorjan a Sára Adamčíková z Farmy 12 sú párik, aký by sme vo “vonkajšom svete” hľadali len ťažko. On bol síce na statku až jej x-tou možnosťou, no keď sa na fitneskine zúfalé pokusy upútať pozornosť konečne niekto chytil, nemohla ho nechať tak. Samotný Erik taktiež najprv uprednostňoval iné dievčatá, no i tak napokon farmári skončili spolu a teraz si pravidelne užívajú romantické chvíle. Tie však teraz skalili búrkové mračná hádky… 

Chcela by som ho viac spoznať, no on jej to nedovolí. A tak Sára aspoň túžila vedieť prečo je to tak. Čím viac však do Erika rýpala, aby sa s ňou rozprával, tým viac ju on ignoroval.

“Nechcem nikoho. Nechcem tu nikoho. Nechcem vidieť, nechcem sa baviť s nikým, nič… Kým vypadnem, chcem sa tu aspoň ešte vyspať a to mi úplne stačí. Nechcem už nikoho riešiť. Nikoho!,” mrmlal chrbtom obrátený Erik nešťastnej Sáre a posielal ju do postele.

Farmárka to však odmietla nechať tak. Nielen preto, že – ako sama povedala – si pozíciu “prvej dámy” po boku farmára týždňa náramne užíva, ale aj že jej na Erikovi záleží. Napokon kvôli nemu skončila v slzách.

Ako to však už vo vzťahoch býva, po hádke prichádza udobrovanie. A to môže byť niekedy poriadne vášnivé! Žeby v dnešnej epizóde konečne padla medzi Erikom a Sárou aj tá posledná, dosiaľ neprekonaná hranica? Na videu sa totiž zdá, že presne k nej to celé smeruje!


Zdroj/Foto:
TV Markíza