Skúsený infektológ Vladimír Krčméry čelí nepríjemnému incidentu. Fámu, že bol opitý a a má zákaz vstupu do Afriky, vypustilo do etéru rádio Infovojna, kde s tvrdením o uznávanom profesorovi vystúpila pani Ľudmila. Krčméry podáva žalobu…

Neznáma pani Ľudmila sa rozhodla podať uznávaného lekára a drsnou kritikou o ňom v rádiu nešetrila ani trošku: “Ho odtiaľ vykopli, lebo tam robil zakázané pokusy, testoval si tam tie svoje vakcíny, ale však nechápem, ako sa tam k tomu dostal, pretože on má vlastne profesúru z opatrovateľskej služby. Takže to je jedna vec, no a dosť bol agresívny na tom sympóziu, no a už keď bolo  po tej oficiálnej časti, a už večer sa sedelo pri koktejloch, tak som ho zažila v neskutočnom rozpoložení, tak ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, proste pomočený, pokadený, pozvracaný, proste hanba pre celé Slovensko.”

Rádio na čele s moderátormi Adriánom Repčokom a Norbertom Lichtnerom na seba tiež nenechali dlho čakať a neoverenú informáciu posunuli ďalej. Profesor sa rozhodol krivé a nepravdivé obvinenie ihneď riešiť.  „Nikdy som tam neorganizoval žiadne očkovanie. Venovali sme sa liečeniu pacientov s maláriou a HIV,” skonštatoval Krčméry a celú situáciu sa rozhodol riešiť právnou cestou, podal trestné oznámenie a občianskoprávnu žalobu za ohováranie. Podľa jeho slov sa má jednať o konšpirátorsky útok a možno o pomstu za to, že propaguje očkovanie na Covid-19.

Čo si o tomto celom myslíte vy?

Zdroj: pluska.sk