V minulosti ste nám pomáhali zachraňovať ľudské životy tým, že ste reagovali na naše výzvy a darovali ľudom krv či plazmu a tak sa na vás opäť s nádejou obraciame. Tentokrát sa pokúšame nájsť iba 17 ročnú Patríciu, ktorá je už päť dní nezvestná!

 

Jej matka nechala na facebooku srdcervúci odkaz v ktorom prosí o pomoc: Veľmi veľmi pekne Vás prosím o pomoc a zdielanie. Nezvestná a hľadaná rodinou aj priateľmi je Patricia Ožvaldová, 17r. JE BEZ PROSTRIEDKOV, nemá ani peniaze, telefón ani doklady! Naposledy bola videná v utorok a v kontakte s rodinou – v Tvrdošíne, 3.7.2018. Veľmi pravdepodobne je jej pohyb možný v Poľsku, Slovensku, Čechách…

Patríciu milujú nielen jej rodičia, boja sa o ňu a veria, že je v poriadku, len nevie nájsť cestu. Prosím, ktokoľvek ste ju stretli, spoznali, povedzte jej, že ju rodičia veľmi ľúbia, hľadajú ju a čakajú, že príde domov, alebo jej pomôžte potrebuje najsť cestu domov. Na ceste životom sú zákruty, ale mama vždy, s pochopením rozprestrie svoje krídla. Ktokoľvek by ste Patríciu stretli, prosím dajte vedieť, rodine, polícii, mne – kľudne do správy, či na t.č 0948 282422, alebo komukoľvek, kto bude tiež ochotný pomôcť. Prosím, pomôžme zdielajte, prosím celým svetom, najväčšie utrpenie je bezmocnosť…. Ďakujem (foto viac tvárí – jednej krásnej mladej – iba 17r. bytôstky!)

Foto:

Zdroj/Foto: facebook