Romana Košťálová obvinila Markízu

Exfarmárka Romana Košťálová sa po skončení reality šou snaží ukázať, že sa nebojí nikoho a ničoho a veci skrátka hovorí na rovinu také, aké sú. Dokázala však zatiaľ iba to, že najskôr koná a až potom premýšľa… Ako inak vysvetliť jej televízne špekulácie, ktorými sa snaží presláviť, nehovoriac o čudných YouTuberských počinoch? Jej posledný krok však pre ňu nemusí skončiť dobre…

Na Farme patrila medzi favoritov, avšak to, čo začala predvádzať po nej, často kriví ústa do kyslého úsmevu aj jej kedysi najväčším fanúšikom. Romana sa totiž neštíti ničoho – najskôr predstierala, že si zo všetkých len vystrelila a v skutočnosti randí s Radom Dulinom, v tom istom čase natočila video, v ktorom nechutne ohovorila všetkých vrátane neho a teraz v šou Život po Farme čím ďalej, tým viac dokazuje, že už nevie, čo so sebou.

Romana Košťálová finále

Pri programe, ktorý Markíza+ natáča ako pokračovanie Farmy, sa jeho tvorcom podaril vskutku husársky kúsok. Kamera sleduje účinkujúcich v ich bežnom prostredí – doma, v práci, na prechádzkach či v obchodoch, skrátka kdekoľvek sa rozhodnú tráviť čas. Najnovšie diely sú o tom, že farmárska pätica tvorená Kikou, Radom, Michalom, Ivetou a Romanou sa navzájom pozýva na večere. Vďaka tomu sa už tmavovláska, ktorá na videu okrem iného ohovorila aj Ivetu Maászovú, dostala do dosť nepríjemnej situácie.

„Ivetka bola človek, ktorý sa asi pomýlil, do ktorej relácie sa prihlási. Grcať sa mi chce. Asi toľko k nej. Ivetka je veľmi zle,“ vyjadrila sa svojho času Romana, čo, samozrejme, vytvorilo medzi ňou a východniarkou zlú krv. Tá jej to vrátila vo chvíli, čo tmavovláska prekročila prah jej domu.

Romana a Iveta na Farme

„Dúfam, že sa, Romi, u nás nedogrcáš,” povedala jej Iveta medzi dverami namiesto uvítania. U Romany by však pokoru, nedajbože ľútosť, človek hľadal len márne. Celú večeru sa chovala povýšenecky a dokonca sa netajila tým, že by najradšej bola hocikde inde, len nie tam. Celkovo to v miestnosti vytváralo nežiaducu atmosféru. Proti Romaninmu rozhodnutiu prijať Ivetino pozvanie sa preto vyjadrila aj samotná Markíza, ktorá ho prostredníctvom webu odsúdila. To, čo nasledovalo, nečakal nikto.

„Milá Markíza! Keby som nepodpísala zmluvu, že musím ísť na natáčanie Život po farme, tak by som sa tomu vyhla…. Ale potrebujeme sledovanosť, však?,“ vysmiala televíziu takzvaná Rora, pričom nezabudla na príslušných smajlíkov. Produkciu tak nepriamo obvinila z klamstiev a manipulácie.

Romana a Iveta Farma komentár

Isté je, že samotná Iveta o pár dní nato Romanino pozvanie na jej večeru odmietla a nedočkala sa za to ani pokuty ani iných zmluvných postihov.

„Ivetka dneska nepríde, lebo to… Nestíhala,“ okomentovala to s príslušne falošným sileným úsmevom tmavovláska, „chvalabohu.“

Romana a Iveta život po farme konflikt

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/MarkizaFarma, Instagram/romii_y, TV Markíza