Mladá kráska Hailey Baldwin minulý rok v zime strávila mnoho času v blízkosti Justina Biebera a šepkalo sa, že spolu dokonca chodia, aj keď nikto z nich to oficiálne nikdy nepotvrdil. Každopádne, aj keď romanca medzi nimi už dávno skončila, Hailey pre fashion magazín Marie Claire prezradila, aké to je byť dievčaťom, o ktorom Justin Bieber tvrdí, že ju skutočne ľúbi.

Ešte teraz sa nájde pár fanúšikov, ktorí veria v obnovenie vzťahu medzi Hailey a Justinom. “Jailey” ako tento pár označovali, sa ale nikdy oficiálne nevyjadril, že ide o skutočný vzťah. Skôr to bolo také “kamarátstvo s výhodami”. Hailey objasnila, ako to medzi nimi bolo.

,,Zo správ sme prešli na bláznivé dlhé telefonáty. Viete, je ťažké chodiť s niekým z tohto priemyslu,” hovorí modelka. ,,Musíte mať hrošiu kožu a byť veľmi silní. Sústrediť sa iba na človeka, na ktorom vám záleží. Všetko ostatné musí byť pre vás nepodstatné.”

Nikdy jej nešlo o pozornosť médií: ,,Nechcem byť stredobodom pozornosti kvôli tomu, že s niekým chodím.” Vždy sa pred novinármi snažila chrániť jej a Justinove súkromie. ,,Žijem veľmi verejný život, takže si musím osobné veci strážiť. Inak by som už nemala žiadne súkromie. Mám radšej, keď sú moje vzťahy len medzi mnou a jedným konkrétnym človekom, nie keď o nich vie celý svet.” Ona a Justin vraj zostali blízkymi priateľmi.

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk