Prvá dvojica z druhej série markizáckej šou Svadba na prvý pohľad vyzerá dokonalo, avšak po nepodarenom svadobnom obrate zo ženíchovej strany, to iba začalo. Ledva svojej neveste daroval prvý pohľad a ako to bude prebiehať na ich spoločnej svadobnej ceste?

“V noci si pochrapkávala,” priznal Diane na ich spoločnej dovolenke Michal. A takto to začalo. “Keď ty si spokojná, ja som spokojný. Budem sa snažiť, aby som ti dal to, po čom túžiš,”neodradilo ho to. Diana si Afriku užíva ako malé dieťa a rada komentuje všetko, čo jej v danej chvíli napadne.

“Diana hrozne veľa rozpráva, nedostanem sa k slovu. Mám rád utárané ženy, ale toto je na mňa trochu veľa. Hraničí to s afektovanosťou,” poznamenal Michal. Začína to medzi nimi poriadne škrípať. Diana však tvrdí, že sa v Mišovej spoločnosti cíti dobre, ale chýba jej u neho zápal.

Čím viac boli spolu, cítila vo vzťahu chlad a nezáujem

“Niekedy mám pocit, že má 19 rokov a je úplne mimo reálneho života, dovolil si povedať Michal. Jeho polovička ale cíti, že ich vzťah má len jednopercentnú nádej. Nechajme sa teda prekvapiť, ako ich vzťah dopadne.

“Skúšal som ju držať za ruku. Skúšal som, že poď si ľahnúť a pozrieme si nejaký film, a ona že nie, ja ani s kamarátmi na jednej posteli neležím,” povedal Mišo. Diana je totižto silno veriaca a myslí si, že na tieto veci majú ešte čas.

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/tvmarkizaofficial