Kristen Stewart si zahrá Dianu Spencerovú. Tento fakt je Hollywoodu známy už niekoľko mesiacov, pričom sa tak stane vo filme Pabla Larraína s názvom Spencer.

Hviezdička ságy Twilight, ktorá svoj titul hereckej megahviezdy obhájila už aj v omnoho serióznejších snímkach (Café Society Woodyho Allena či európske filmy Personal Shopper a Clouds of Sils Maria) pritom na filme už intenzívne pracuje.

Produkcia preto zverejnila vôbec prvú snímku Kristen ako kráľovnej ľudských sŕdc, ktorej tragický osud dojal mnohých. A hoci by to mnohí zrejme na prvý pohľad nečakali, podoba medzi herečkou a princeznou zosnulou od roku 1997 je význačná.

Kristen Stewart ako Diana.

„Bola som mladučká. Netušila som, čo sa deje,“ spomína herečka na to, ako vnímala smrť Diany ona sama. Mala vtedy 7 rokov. „Ale nie je ťažké pociťovať voči Diane ochraniteľskú túžbu. Bola tak mladá…“ 

Kristen sa tiež vyjadrila, že všetci vnímame veci inak a neexistuje pre ňu spôsob, ako stvárniť Dianu „správne“, pretože nik nedokáže posúdiť, čo princezná prežívala a ako sa k tomu v mysli stavala. Aj keby bola nažive, aby nám o tom povedala, niektoré veci sú skrátka neprenosné a nesprostredkovateľné.

Film, ktorý sa odohráva počas troch dní v decembri 1991 (víkend, počas ktorého sa Diana rozhodla, že opustí Charlesa), bude mať premiéru na jeseň.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: People.com | Foto: Facebook, Instagram, Pinterest