Milan a Tereza sú štvrtým párom markizáckej šou Svadba na prvý pohľad, ktorí sa do seba okamžite zamilovali. Na svadobnej ceste prežívali krásnu rozprávku, pričom sa nevesta obávala návratu. Po príchode nastala zamilovanému páriku príležitosť na nezhody a výmenu názorov.

Milan sa na Terezinej chate, ktorú spolu s rodičmi prenajímajú turistom, poriadne nudí a nebaví sa. Kvôli práci sa však chystá na cestu do Prahy a práve preto Terka začala poriadne žiarliť, aby sa Milan náhodou nestretol s inou ženou.

„Je to tu krásne, ale človek tu nemá čo robiť. Cez víkend budem v Prahe a viem, že budem mať moc práce, tak dúfam, že budem odchádzať iba nachvíľu,“ povedal Milan. „Uvedomujem si to, že musí odísť kvôli práci, bude mi chýbať, samozrejme teraz, keď sme boli spolu každý deň, tak určite to bude šok,“ zdôverila sa Terezka o Milanovom odchode.

„Takže sa ideš zabávať do Prahy teda? Nie som úplne žiarlivý typ, pokiaľ mi na to niekto nedá nejaký podnet,“ povedala Terka, keď jej Milan oznámil, že mu písal kamarát. Nastali tak prvé nezhody a drobná hádka. „To máme teraz tichú domácnosť?“ nedalo ženíchovi neopýtať sa. Nevesta začala mať pochybnosti a podozrenie, pričom poznamenala, že niektoré ženy idú na ženatých mužov. Nechajte sa prekvapiť, čo bude nasledovať ďalej!

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial