Adela Vinczeová tvorila pár s tanečníkom Petrom Modrovským 7 rokov, keď sa v júny v roku 2016 rozišli. O tri mesiace neskôr už moderátorka randila s Viktorom Vinczem, ktorého si nakoniec vzala za manžela. Chlapci sa osobne nikdy nestretli, až doteraz.

Mnohokrát sa špekulovalo o naštrbených vzťahoch medzi Adelou a jej expartnerom Petrom Modrovským, no opak je pravdou. Dvojica spolu do dnešného dňa udržuje kontakt, prednedávnom sa dokonca stretli a tu sa Viktorovi naskytla možnosť spoznať Adelinu bývalú lásku. Chlapci sa predtým osobne ešte nikdy nestretli.

„S Adelou sme boli v spojení aj počas korony. Pred pár dňami sme sa náhodne stretli. Priznám sa, že takto v trojici to bolo prvýkrát. Viktora som dovtedy osobne nepoznal, nebol na to dôvod. Vychádzal som z obchodu, oni akurát vchádzali,“ priznal Modrovský.

Adela, ako správna žena, sa snažila tak napätú situáciu odľahčiť vtipnou poznámkou, no Modrovskému do smiechu určite nebolo. „Zoznámili sme sa a Adela typickým humorom zahlásila, že Viktor používa môj uterák. Na to som teda nevedel, čo mám odpovedať, či to je výhoda, alebo nevýhoda,“ poznamenal tanečník.

Foto: Instagram, Facebook | Zdroj: pluska.sk