Včera večer mali možnosť diváci televízie Markíza sledovať prvý duel. Zmiešaný súboj medzi slúžkou Andrejkou a silným fyzioterapeutom zo západu Michalom, dopadol podľa očakávaní. Fanúšikovia si ale všimli, že blondína akosi nebola vo svojej koži. 

Zmena pravidiel v jedenástej sérii Farmy umožňuje, aby sa už od začiatku mohli proti sebe v dueli postaviť aj žena a muž. Túto možnosť využila aj sebavedomá Andrea, ktorá na začiatku vystupovala veľmi rázne, neskôr sa ale zrútila a jej správanie sa v stodole diametrálne líšilo. A všimli si to aj diváci.

,,Bola mi veľmi sympatická, až do dnešného duelu. Chová sa, ako keby bola totálne na hlavu. Ukazuje hneď po otázke odpoveď, potom sa sprosto smeje, keď náhodou niečo uhádne. Ako sorry, ale som fakt rád, že dnes pôjde domov,” píšu na sociálnych sieťach.

,,Tiež som mala pocit, ako keby sa jej kolieska pomotali v hlave. Nejaká bola divná,” reaguje ďalšia diváčka. ,,Aj mne bola sympatická, ale dnes sa chovala úplne nemožne. Som rada, že vyhral Michal.” Ďalší komentovali aj jej rozhodnutie vybrať si silnejšieho chlapa, keď mala na výber z toľkých mladých dievčat, ktoré by rozhodne porazila. Nuž, bohužiaľ, šanca je len jedna. Ste spokojný s priebehom a výsledkom prvého duelu?

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube