Včerajší veľkolepý turnaj Oktagon 21 priniesol perfektné zápasy a mimoriadne veľa duelov ukončených až na body. Prvý turnaj novej sezóny bol naozaj nabitý, karta s dvanástimi zápasmi priniesla skutočné chuťovky. 

Na víťaznú vlnu sa po niekoľkých prehratých zápasoch vrátil Michal Konrád, chuť si napravil aj Braňo Zuzák a v prvo ženskom zápase večera sa pomerne skoro radovala Tereza Bledá, tá nedala poľskej protivníčke žiadnu šancu.

Podobne vyrovnaný a presný výkon podal aj Matěj Money Peňáz, očakávaným bol aj duel medzi Matém Kertészom a Christianom Jungwirthom, kde tesným rozdielom 2:1 na body dominoval maďarský zápasník. Predzápasy vyvrcholili výborným výkonom Filipa Macka.

 

Hlavnú kartu otvorila dokonalá Lucka Szabová, ktorá si svojím neuveriteľným výkonom zaslúžila aj Tipsport bonus večera a aj napriek tomu, že jej po prvom kole dával šancu len málokto, na armbar pomerne jednoducho utiahla skúsenú súperku Rizlen Zouak.

Nasledovali štyri zápasy, ktoré skončili na body. Juráček porazil Borároša, Štrbák Ryšavého, vyhrali aj Pudilová a Silva. Najväčším ťahákom večera bol titulový zápas legendárneho Ivana Buchingera a mladou krvou Ronyho Paradeisera. Aj keď viacerí očakávali dlhší priebeh, Ivan uškrtil súpera po niekoľkých sekundách a stal sa tak kráľom v tretej organizácii.

Najbližšie sa fanúšikovia môžu tešiť na pokračovanie projektu Underground s podtitulom The Last Man Standing, uvidíte ho už 27.2.2021 🙂

Foto/Zdroj: TS/ OKTAGON MMA