Doteraz sme sa stretli s mnoho psychologickými testami, ktoré o nás prezradili aj to, o čom sme ani netušili. My sme si dnes pre vás pripravili tiež jeden, no tentokrát budú odhalené vaše najhoršie vlastnosti!

 

 

Pozrite sa na obrázok, čo si všimnete ako prvé?

Tvár – Ak ste si ako prvé všimli veľké tváre, znamená to, že máte vysoké sebavedomie. Správate sa povýšenecky a pyšne. Za tieto vlastnosti však možno vôbec nemôžete. Možno ste proste vychovaní tak, aby ste v seba verili. Je však potrebné, aby ste si vedeli priznať, že nie všetky veci robíte najlepšie.

Muž s lutnou – Ak ste si všimli ako prvé muža s lutnou, vaším problémom je zachovať chladnú hlavu. Ste emotívny človek, ktorý trpí častou zmenou nálad. Dokáže vás rozčúliť aj najmenšie maličkosť a svoju zlosť si vybíjate na ľuďoch, ktorí za nič nemôžu. Mali by ste sa naučiť svoje emócie ovládať, ak nechcete ublížiť svojim najbližším.

Koše na vetvách (oči) – Ak ste si ako prvé všimli práve to, ste človek, ktorý sa vie perfektne sústrediť na každý detail. Máte skvelý zmysel pre humor, ktorý však často môže niekoho raniť alebo uraziť. Váš sarkazmus a vaše nemiestne poznámky dokážu človeku často ublížiť. Mali by ste si občas dávať pozor na pusu – nie vždy sa oplatí byť za každú cenu vtipný.

Meč – Ak ste si prvý všimli meč, ste človek, ktorý je naozaj úprimný. No tu by ste si však mali dávať pozor, pretože sú jednoducho momenty, kedy sa úprimnosť zrovna nehodí. Skúste sa naučiť svoje myšlienky ovládať a nie vždy ich vyslovovať. Každý má samozrejme právo na svoj názor, ale predtým, než niečo poviete, mali by ste si to poriadne rozmyslieť. Vaša úprimnosť môže poriadne raniť.

Zdroj/Foto: ifunny.eu