Obľúbená moderátorka Televíznych novín na Markíze sa prihovára k ľudom, aby ich v týchto ťažkých časoch povzbudila. Na svojej sociálnej sieti napísala, že dostáva stovky správ a otázok, z ktorých cíti rastúcu neistotu, beznádej a strach.

„Ako spoločenstvo sme doráňaní, unavení, vystrašení, mnohí zúfalí aj nahnevaní, ale MUSÍME ísť ďalej, SPOLU!“ napísala odhodlane markizáčka. „Toto sú chvíle kedy aj SILNÍ SLABNÚ. Buďme si NÁPOMOCNÍ, NEPREDBIEHAJME sa, NECHCIME víťaziť nad inými, pretože toto nie je SÚŤAŽ‼ NENADÁVAJME na všetkých a všetko, zlosť nikdy nebola dobrým radcom! Možno príde chvíľa kedy zoslabneme aj my a budeme volať o pomoc,“ reagovala aj na kauzu prednostného zaočkovania sa Dominiky Cibulkovej a jej manžela, ktorú za to hneď neodsudzuje ako väčšina Slovenska ale naopak, treba mať aspoň trochu pochopenia.

Svojim fanúšikom v príspevku odkázala, aby nežili len v strachu ale boli zodpovednejší

„Sme ZRANITEĽNÍ, ale aj SILNÍ v rozhodnutiach, ktoré ovplyvnia NIELEN náš život. NEUPADAJME, pretože budeme potrebovať ešte veľa síl. Skúsme hľadať aj dôvody na ÚSMEV, pretože deti potrebujú silných rodičov. Mnohí sa ma pýtate kedy to prejde?! Žiaľ neviem, ale keď si v životoch nájdeme viac maličkostí, viac drobností, ktoré nám pritiahnu RADOSŤ zo života, dokážeme ĽAHŠIE prejsť touto cestou,“ na záver uviedla povzbudivé slová veriac v lepšie časy.

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova