Moderátorka Zlatica Puškárová, ktorá si za roky práce v televízii získala dôveru väčšiny divákov, sa podelila o pocity a fotografie z očkovania svojej milovanej starej mamy. Tá o dva týždne oslávi svoje 92. narodeniny a ako Zlatica napísala „nikdy by si nepomyslela, že v tomto veku pôjde s úsmevom na očkovanie. Hovorí, že staroba je náročná, ale dôveruje lekárom a očkovaniu.“

Zlatica ako prvá v rúšku moderovala mimoriadnu reláciu o prvých prípadoch koronavírusu na Slovensku a dnes priznáva, že „ani na chvíľu som nepochybovala, že MAPA na NÁVRAT do “nášho sveta” je VAKCÍNA. Dôverujem medicíne, obdivujem um vedcov, ktorí nám dôkážu vrátiť STRÁCAJÚCE,“ napísala blondínka. Každopádne pri pohľade na aktuálnu situáciu ju nádej neopúšťa, aj keď je to niekedy ťažšie.

Mala som stiahnuté hrdlo, keď som videla starčekov ako sa aj o dvoch paličkách, zle kráčajúc a očividne trpiac všeličím idú očkovať. Stará mama má paniku z ihiel, ani necítila, že ju pichli. Je ZÁZRAK, že existuje NÁDEJ. Verím, že vakcinácia bude čoskoro nápomocná chronicky chorým, aj ďalším starším ročníkom, aby sme sa nemuseli strachovať o najbližších. A tiež verím, že nebudeme skôr PREMORENÍ ako ZAOČKOVANÍ,“ dodala moderátorka.

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova