Ich láska už počas Farmy fungovala ako na hojdačke – raz sa nevedeli jeden od druhého odtrhnúť, potom si zas nedokázali prísť na meno. Po skončení reality šou sa nič nezmenilo – Kika a Rado sú síce zamilovaní, no večne ako na tŕní. Poriadnu dávku oleja, do už aj tak obrovského ohňa, pridal najnovšie východniar, keď svojej láske len tak akoby mimochodom oznámil, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou sťahuje a tým pádom celá ich romanca končí.

Večera v ázijskom štýle, ktorú pre ostatných farmárov usporiadala Kristi Dali, začala veľmi sľubne. Jedlo všetkým chutilo a dobre sa bavili, až kým sa téma pri stole nezvrtla na to, čo plánujú robiť v blízkej budúcnosti.

Romana chce pokračovať v točení YouTube videí a založiť si vlastnú módnu značku, Michal zas ide ďalej študovať a sústrediť sily na napísanie diplomovej práce z oblasti onkológie. Iveta sa vrátila k svojej práci nechtovej dizajnérky. Zdá sa, že všetci majú svoj smer vytýčený, len Rado neustále tápa v tom, čo bude robiť…

Kristi Dali večera pre farmárov
Nálada pri stole bola spočiatku príjemná, a to napriek tomu, že Radova práca nebol jediný duch v miestnosti. Napätie vytváral aj konflikt medzi Romanou a Ivetou. Tmavovláska ju totiž vo svojom videu poriadne nepekne ohovorila.

„Asi sa vrátim do toho džobu, čo je logistika. Mám dve ponuky teraz, nechce sa mi do toho ísť, ale asi budem musieť,“ vyznal sa východniar, ktorý zároveň dodal, že je bez nálady práve preto, že ešte toho večera sa bude musieť rozhodnúť, čo urobí. „Keď sa mi to potvrdí, tak nebudem môcť mať vzťah. Mne vzťahy na diaľku nefungujú.“

V tej chvíli všetci pri stole úplne zamrzli. Rado totiž o svojej práci na východe prehovoril pred Kristi úplne prvý raz a tá na to evidentne nebola pripravená. Ešte viac ju prekvapilo, že o ponuke vedel už skôr, než šiel do reality šou.

Romana Rora Farma 11
Romana plánuje zo svojej momentálnej slávy vyťažiť čo najviac. Chce točiť videá, založiť módnu značku a od januára chystá “top secret projekt”.

„Už je to štyri mesiace, preto som išiel na Farmu a rozmýšľal som, že čo… Že či keď sa vrátim, či ma to bude stále držať, no a neviem. Asi na 99 % som rozhodnutý, že idem.“

„Mne príde, ako keby si mi to hovoril, lebo ti to vyhovuje,“ obvinila ho Kristi, čím sa začala hádka. Ostatní pri stole zrazu nevedeli, kam sa majú pozerať… Nijako tomu nepomohol fakt, že sa do veci zamiešala Romana a pridala sa na Radovu stranu.

Viac si môžete pozrieť v najnovšej epizóde Života po Farme

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, romii_y