Chvíľu vyzerali ako pár snov. Kristi Dali a Radovi Dulinovi, ktorí na Farme 11 jeden kvôli druhému zahodili vážne vzťahy, držali mnohí ľudia palce, no realita ich krátko po návrate z reality šou rozdelila. Hoci obaja svorne tvrdia, že sa rozišli v dobrom, občas o tom na základe tvrdých odkazov fanúšikovia pochybujú. Aj najnovšie Kristi Rada zotrela ako nikdy predtým! 

Odlúčenie, ktoré dlho rozpitvávali médiá, bral každý z dvojice celkom inak. Kým Kristi sa vrhla na prehnané cvičenie, zdravú stravu a duchovnú cestu, ktorou sa prezentuje na sociálnych sieťach, Radovi chvíľu poriadne preskakovalo – vyvádzal na diskotékach, púšťal sa do vojny s médiami, za čo ho fanúšikovia následne roznosili v kopytách a napokon vyprovokoval ešte aj potýčku s exfarmárom Matejom Jurkovičom, ktorá vyústila až do prísľubu oficiálneho zápasu za finančnú výhru.

 

To bolo kedysi. Teraz tvrdí, že karanténa mu ukázala nový smer – cestu, ktorú predtým nevidel a ktorá z neho urobila iného človeka. „Ako táto celá situácia prebieha, tým mám viac času na seba a na zamýšľanie sa nad rôznymi vecami,” hrdil sa nedávno na sociálnej sieti Instagram.

„V prvom rade ste si asi už všimli, že dosť času venujem športu, prírode a musím povedať, že sa cítim každý deň lepšie. Nielenže dokážem vypnúť a ísť bomby, ale je to aj riadna psychohygiena. V druhom rade ani neviem ako, ale začínam mať okolo seba dobrých ľudí,“ pridával polienka do ohňa. „A po tretie, verím, že všetko je tak, ako má byť a cesta, ktorou idem, dopadne tak, ako má.”

Rado Dulin v apríli 2017.

Oslavné slová neušli pozornosti samotnej Kristi Dali, ktorej zjavne vyvolali úsmev na tvári. Neudržala sa preto a ódu doplnila poriadne svojsky: „A po štvrté, Radko sa konečne naučil správne zoštylizovať vetu. Konečne to má hlavu aj pätu!”

Zdroj: Instagram/radovan.d | Foto: Instagram/farma.markiza, kristi_dali, radovan.d