Šplechla jej do tváre, čo si o nej myslí! A to sa Kristi Dali ani trochu nepáčilo… Ale pekne po poriadku. Rado sa nedávno dočkal radostnej udalosti, keď ho na statku navštívila jeho matka. A všetko prebiehalo úžasne, až kým nešliapol vedľa a neopýtal sa jej, čo si myslí o jeho novej farmárskej priateľke. Jej odpoveď Kiku úplne dorazila.

Keď na Farmu prišla nečakaná návšteva v podobe Kristinej rodiny, Rado s tým mal pomerne výrazný problém. Na druhej strane, jeho prítomnosť potenciálna svokra nijako zvlášť nekomentovala. To sa však nedá povedať o jeho mame, ktorá na jeho otázku o Kike zareagovala veľavravne: „Kikuška? No neviem, doma máš tiež Kikušku. Neviem, neviem,“

Rado Dulin s rodinou
Rado mal spočiatku z návštevy obrovskú radosť. Skazila mu ju Kikina reakcia.

Blonďavá západniarka, ktorá bola v tej chvíli prítomná, to nenechala len tak. Za to, že ju Radova matka neprijala ako jeho oficiálnu priateľku, sa okamžite urazila a odkráčala preč. „A ja vtedy, preboha! Načo to vôbec povedal, že čo hovoríš na Kikušku! Potom sa išli prejsť a hovorím si, že ani zaboha tam nejdem,“ vysvetlila svoje chovanie poriadne napálená Kristi. Ako mierna satisfakcia jej poslúžili Radove slová – povedal jej, že mamu mrzí, ako sa voči nej zachovala.

Rado Dulin mama a sestra
Východniarova mama a sestra nie sú z jeho lásky k silikónovej bábike práve nadšené – koniec koncov, má doma snúbenicu.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markíza