Každá celebrita začínala ako „obyčajný človek”, ktorý si ľahšou či ťažšou cestou vybojoval slávu a prestíž. Nasledujúcich niekoľko príbehov je o hollywoodskych hercoch a herečkách, ktorí dnes zarábajú milióny, boli však časy, keď sa prechádzali po uliciach celkom bez povšimnutia. Akí boli vtedy Jennifer Lawrence, Brad Pitt či Ben Affleck? Na túto otázku odpovedia ľudia, čo s nimi randili!

Niektorí boli úplne v pohode, iní zas trpeli hviezdnymi maniermi už v časoch, keď by ich na budúce celebrity nikto netipoval. A predsa si dnes ľudia, čo mali do činenia so slávnymi hercami, kladú otázku, čo by bolo keby…

1. Evidentne to nevyšlo…

„Pred piatimi či šiestimi rokmi som randil s Emiliou Clarke. Bola super, vážne vtipná a milá baba. Evidentne nám to nevyšlo, no dnes by som si prial, aby to bolo inak…”

2. Prvý bozk s božským Leom

„Moja teta kedysi bývala na rovnakej ulici ako Leonardo DiCaprio. Boli ešte deti a dali si spolu aj svoj prvý bozk. Stalo sa to v telocvični, teta mala 12 a Leonardo 13 rokov. Stále spomína na to, aký to bol zlatý chlapec. Stratili však spolu kontakt, keď sa stal Leo hercom.”

3. Pohrdla Bradom Pittom

„Moja mama raz v akomsi bare v Írsku stretla Brada Pitta. Práve dostal úlohu vo filme Thelma a Louise, dovtedy bol však známy len z reklám na rifle Levi’s. Mame však jeho tvár nič nehovorila. Spýtal sa jej, či jej môže kúpiť drink, no nemala záujem. Skúšal to ďalej – povedal, že pracuje ako model pre Levi’s, ale ona ho stále odmietala. Dnes to poriadne ľutuje.”

4. Pohľadnica od Harryho Pottera

„Známa kedysi chodila s Danielom Radcliffom. Mala som vtedy 7 rokov a bola som zbláznená do Harryho Pottera. Veľa si z tých čias nepamätám, len to, že vravela, že bol veľmi milý. Na moje 8. narodeniny som dostala narodeninovú pohľadnicu od Daniela, hoci som ho nikdy v živote nestretla. Bezkonkurenčne moje najlepšie narodky!”

5. Opustil ju kvôli Jennifer Aniston

„Moja sestra bola na pár rande s Vincom Vaughnom v časoch, keď nakrúcal v Chicagu. Vraj to bol milý, slušný a srandovný chalan. Prestal sa vraj ozývať potom, ako stretol Jennifer Aniston.”

6. Neplnoletá kráska

„V roku 2009 som nejaký čas randil s herečkou Jennifer Lawrence. Stretli sme sa na hodine jogy v Santa Monice. Netušil som, kto to je, no zdala sa mi milá, a tak som sa jej prihovoril. Povedala mi vtedy, že by som nemal pozerať televíziu, lebo tam hrá v nejakom hroznom seriáli. Následne ma zviezla domov, vypýtal som si na ňu telefón a ešte párkrát sme sa stretli, potom som však zistil, že má len 17 rokov a cúvol som. Bolo však skvelé ju spoznať. Odvtedy sme sa nevideli, no už o pár mesiacov jej odštartovala úžasná kariéra. Stále je to pre mňa zvláštne vidieť ju vo filmoch…”

7. Príliš zahľadený do svojich záujmov

„Moja mama na strednej chodila s Keanu Reevesom, rozhodla sa s ním však rozísť, keď jej už začalo liezť na nervy, že všetok čas trávi s kamarátmi a kapelou. Ach, keby len…!”

8. S takými chalanmi nechceli mať nič spoločné…

„Mama a jej kamarátka raz boli na dvojitom rande. Pozvali ich naň dvaja chalani, čo potom celý čas rozprávali len o scenári, čo spolu napísali a o tom, akí raz budú slávni. Baby sa rozhodli, že s takými blbcami nechcú nič mať. Tí dvaja boli Ben Affleck a Matt Damon a spomínaný scenár bol k filmu Dobrý Will Hunting.”

Zdroj: Reddit | Foto: Instagram