V ostatnej sérii populárnej šou Česko Slovensko má talent zahviezdil svojou tvorbou aj raper Boki. Ten síce súťaž nevyhral, nakoľko ho v diváckom hlasovaní predbehla malá bubeníčka Nikoleta Šurinová, no to sympaťáka neodradilo a v hudobnej tvorbe pokračuje. Najnovšie však svojou fotografiou potešil najmä ženské publikum!

 

Raper Boki bol jednoznačne favoritom mnohých divákov šou Česko Slovensko má talent. To potvrdilo aj divácke hlasovanie, no Bokimu sa ušlo len druhé miesto na stupni víťazov súťaže, prvenstvo mu vyfúkla Nikoleta Šurinová a jej hra na bubny.

Boki sa však prostredníctvom obrazovky zviditeľnil a získal tak aj mnoho nových fanúšikov. Hudobník momentálne pracuje na vydaní svojho nového albumu s názvom Vamos a samotný názov už navráva, že pôjde o chytľavé horúce rytmy. Poriadne teplo bolo však aj Bokiho fanúšičkám, vďaka jeho najnovšiemu príspevku na sociálnej sieti.

Raper Boki zahviezdil v šou Česko Slovensko má talent.

Raper totiž odhodil šaty a poodhalil zo svojho tela viac, ako sú jeho obdivovateľky zvyknuté. Talentovaný mladík si za selfíčko vyslúžil množstvo obdivných kometárov a zamilovaných smajlíkov. Ten teda vie ako na dámske publikum!

Boki odhodil šaty a cvakol sa na sociálnu sieť

Zdroj/Foto: Instagram