Šou Svadba na prvý pohľad sa blíži k svojmu záveru a už teraz je viac ako isté, že jeden z párov to definitívne vzdal a nemieni sa ďalej snažiť obnoviť začatý vzťah. Aj keď sa nerozišli v zlom, zrejme z nich najlepší priatelia nezostanú. 

Reč je práve o Vierke a Michalovi, tí to mali počas celého „manželstva“ najťažšie. Aj keď medzi nimi preskočila iskra a obaja priznali, že sú jeden druhému sympatickí, na svadobnej hostine sa udialo niečo, čo tmavovláske nedovolilo odpútať sa od zlého pocitu.

Keď Vierka zistila, že Michal je príležitostný herec, nevedela sa zbaviť pocitu, že je do show dosadený a že to pre neho nič neznamená. Len akúsi ďalšiu príležitosť zviditeľniť sa. Rovnako ako im nevyšla svadobná cesta, nevyšlo im ani spoločné bývanie a po stretnutí s odborníkmi vyriekli jasný ortieľ.

,,Bohužiaľ, moja odpovedať je, že nechcem v našom vzťahu pokračovať a prajem ti všetko dobré, aby si našiel spriaznenú dušu, ktorá bude rovnako uletená ako ty,” vyjadrila sa Vierka. ,,Nemyslím si, že sme zlí ľudia, len sme iní. Nevyšlo to, však mňa to mrzí. Skončili sme ako kamoši, tak to bude fajn a nechcem v tom pokračovať, dodal sklamaný Michal.

Foto: Instagram/ mimco07 | Zdroj: VOYO