Počas týždňa sa internetom valili správy o tajnom rozchode českej speváčky Moniky Bagárovej a jej partnera a otca ich spoločnej dcérky Rumii, Makhmuda Muradova. Informovali sme Vás o vyjadrení speváčkinej sestry Natálie, ktorá obvinenia o ich odlúčení vyvrátila. Tento krát sa k celej nemilej situácii vyjadril pre český portál extra.cz aj sám zápasník Makhmud, alias Mach.

Športovec, pre ktorého je rodina na prvom mieste vysvetlil, že je momentálne pracovne maximálne vyťažený a popri tom rieši rodinné problémy doma v Uzbekistane. „Je to ťažké, ale je to moja práca. Musím využiť možnosť, ktorú mám. Nechcem zápasiť ešte v štyridsiatke, teraz by som rád pokračoval ešte tri až päť rokov, a potom by som chcel ukončiť kariéru,“ vyjadril sa Makhmud s tým, že s Monikou a dcérkou si volajú cez aplikáciu FaceTime približne tri až päťkrát denne a počas víkendu, keď má možnosť, je vždy s dievčatami.

Ako zareagoval na konšpirácie ohľadom ich rozchodu kolujúceho po sociálnych sieťach? „Je mi to jedno. Že nepridávam spoločné fotky? Som športovec, a tak neviem, prečo by som mal na svoj Instagram dávať svoje súkromie. My sme s Monikou spokojní a o život ostatných sa nezaujímame. O súkromie sa nechcem deliť,” dodal jasne. Na otázku, či plánujú s Monikou svadbu má tiež jasný názor. “To teraz neriešime. Moniku som o ruku zatiaľ nepožiadal. Všetko má svoj čas.”

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika