Zatiaľ čo ostatným farmárom po skončení šou doslova horeli sociálne siete, jedna z nich sa na komentáre od fanúšikov nijako nevyjadrovala, pretože ju to nezaujímalo. Až doteraz!

Blondínka Katka Pohančaníková patrila medzi nekonfliktných farmárov, za čo ju podľa jej slov označili za falošnú. Po návrate domov si od všetkého oddýchla a prvýkrát vyliala pocity a dojmy.

“Chcela by som sa vám všetkým ešte raz takto verejne poďakovať za podporu a vyjadriť sa k niektorým udalostiam, ktoré sa stali na Farme alebo mimo nej. Tak napr. prvá vec, ktorá ma trápila po príchode domov bola tá, že ma viacerí označili za falošnú… myslím, že som jasne dávala najavo kto z farmárov mi bol sympatický a kto naopak nie. Aj keď som sa veľakrát snažila pochopiť toho človeka, nešlo to proste. To, že on má potrebu urážať a osočovať nás viacerých aj teraz v reálnom živote je len jeho charakter a ja sa nebudem znižovať na jeho úroveň tým, že mu to budem vracať.. takže asi toľko,“ reagovala Katka na nadávky od farmára Erika a nenávistné komentáre fanúšikov.

„Mám pocit, že niektorých ľudí skôr štvalo to, že som tam nič zlé okrem hádok s dotyčným neurobila a preto sa na mne snažili hľadať to zlé. Každé ráno sme vstávali, aby sme nakŕmili zvieratká, potom sa celý deň robilo na úlohách a večer sa zase išlo ku zvieratám. Od začiatku som  najradšej dojila kozičky, potom mi túto úlohu vyfúkol Vladko, takže ak ste videli z 24-hod. dňa 5 min. záber ako si niekto z nás sadol, určite to neberte tak, že sa tam nič nerobilo. Robilo, každý jeden z nás robil. Je to proste show, ktorá musí zaujať… a zaujme vás viac nejaké okopávanie záhradky alebo nezmyselná hádka? no jasné, že to druhé,“ objasnila situáciu, stručne a jasne.

Na záver odkázala jednu vec hejterom a síce, že by sa mali skôr, kým budú súdiť ostatných, pozrieť na seba. „A ku hejterom poviem len toľko, že žiadne komentáre nečítam, čítala som ich raz a stačilo mi… najhoršie na tom je to, že si neuvedomujete, že tým neubližujete len mne, ale hlavne mojej rodine… keby niekto z vás ako matka alebo otec čítal nenávistné komentáre na svoje dieťa ako by ste sa asi cítili? škoda, že sme sa niektorí nenaučili v dnešnej dobe akceptovať ľudí takých akí sú, ale prioritou pre väčšinu z nás sa stalo urážanie, ohováranie a nenávisť. Skúste si ako my na Farme nastaviť zrkadlo a pozrieť sa v prvom rade na seba, pretože ako sa hovorí “zlo plodí len ďalšie zlo” a tak ako sa zaujímate o životy druhých sa skúste zaujímať hlavne o ten svoj. Buďme k sebe trošku lepší a aj tento svet bude hneď krajší.“

Sympatická Katka, ktorej sa brány Farmy zavreli tesne pred semifinále, si váži podporu od ostatných a vyskúšať to skvelé dobrodružstvo odporúča vyskúšať každému.

Zdroj: Instagram/katkapohancanikova, farma.markiza