Kauzy Borisa Kollára nemajú konca. Najnovšie sa na verejnosť dostala informácia od lekára pracujúceho v Nemocnici svätého Michala, v ktorej bol predseda parlamentu hospitalizovaný.

Na sociálnej sieti sa to od autonehody predsedu parlamentu hemží príspevkami len o ňom. Môžu za to jeho návštevy expartneriek či koaličných partnerov aj napriek zákazu návštev v nemocniciach od júla 2020. Kollárov údajný papalášizmus začal naberať na obrátkach aj po spore s čajíkom ako aj tým, že si zo súkromnej nemocničnej izby spravil kanceláriu. O tom, čo sa dialo za ich dverami, prehovoril aj ošetrujúci lekár nemocnice, exkluzívne pre denník SME.

„Viete, za minulej vlády tu boli hospitalizovaní aj Robert Fico a Peter Pellegrini, ale ani zďaleka sa nesprávali tak ako Kollár,“ uviedol na Facebooku redaktor denníka SME Ján Krempaský.

Šéf strany Sme Rodina nakoniec dobrovoľne podpísal reverz, ktorý odôvodnil tým, že potrebuje riešiť politické záležitosti, ale z časti to bolo aj kvôli uvedeným kauzám. Podľa skutočností a slov lekára, to bolo pre obe strany očividne správne rozhodnutie.

PRE VIAC INFO NÁS SLEDUJTE NA FACEBOOKU!

Zdroj: denník SME, Facebook/ jan.krempasky.37 | Foto: Facebook/jan.krempasky.37, boris kollar official, peter pellegrini