Šou 2 na 1, ktorú spoločne moderujú Adela Vinczeová a Dano Dangl, je predovšetkým o humore a ten môže mať mnoho podôb. Napriek tomu nedávno Slovákov spravodlivo pobúril hosť Matej “Sajfa” Cifra, ktorý dlhoročnej kolegyni a kamarátke v rámci humornej časti relácie položil skutočne citlivú otázku.

“Kto má podľa teba z trojice Bezdeda, Modrovský, Vincze najrýchlejšie spermie?,” šokoval Sajfa mnohých, pričom sám vedel, aká je toto pre moderátorku po potrate žijúcu v neplodnom manželstve citlivá téma. Tá však ako profesionálka ani okom nemihla a s úsmevom odpovedala, že “asi Bezdeda”.

Mnohých po odvysielaní šou zaujímalo, aký názor má na celú vec samotný Viktor Vincze, ktorý problémy so spermiami priznal len minulý rok. Na svojom Instagrame sa preto rozhodol opísať, aká bola jeho prvotná reakcia.

“Vybuchol som do smiechu,” prekvapil Vincze. “Písali ste mi viacerí, že v takejto ‘citlivej’ téme by sa nemalo žartovať. Viete, na tej téme nie je pre mňa nič citlivé, pretože ju mám dávno vyriešenú a Sajfa to vie. Bol to humor a keďže som sa zasmial, tak vydarený.”

Markizák dodal, že sa mu páčila celá epizóda 2 na 1 a dokonca Sajfovi poďakoval. Učiť ľudí brať vážne veci s nadhľadom je totiž vraj mimoriadne dôležité.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Sajfa Adele položil NAJHLÚPEJŠIU OTÁZKU, akú mohol: Zaťal priamo do živého!

Zdroj: Instagram/viktorvincze | Foto: Instagram/sajfa, viktorvincze