Nebola by ani zďaleka prvou celebritou, ktorú zneužili podvodníci. Priekopníčkou by však nebola ani v prípade, že by na internet uniklo jej reálne domáce „hambaté“ video. Čo sa v skutočnosti stalo okolo Vianoc, vie zrejme len samotná Andrea Verešová. Isté je len to, že kým v prvom momente ponúkala za pomoc pri dolapení podvodníka odmenu 50.000 €, po kritike plnej výsmechu sa niečo zmenilo. 

„S poľutovaním musím konštatovať, že sa objavilo fake video, ktoré má za cieľ poškodiť aj zdiskreditovať mňa aj môjho manžela. Rozhodli sme sa preto podať trestné oznámenie a zároveň požiadať verejnosť o pomoc v hľadaní autora a šíriteľov tejto nechutnej video montáže,“ napísala počas vianočných sviatkov na svojom Instagrame Verešová. Dnes však už tento „status“ neexistuje. Prečo?

Mnohí ľudia po zverejnení tejto informácie nelenili a predmetné video, ktoré stále koluje po internete, si vyhľadali. V komentároch zachytených magazínom Extra.cz začali otvorene pochybovať o tom, že je falošné. Verešovej snahu vysmiali ako trápny pokus nie príliš elegantne sa vyvliecť z poľutovaniahodnej situácie.

„Milá Andrejka. Namiesto toho, aby ste radšej zostali nad vecou, idete to riešiť týmto spôsobom. Nie ste prvá ani posledná, čo sa doma natáča,“ napísal istý Čech, ktorý modelke poradil, aby si doma lepšie zabezpečila zariadenia s prístupom na internet.

S týmto názorom muž ani zďaleka nezostal sám. „Andrejka, to vážne? Každý vidí, že je to reálne video. Nie je lepšie radšej mlčať, než zo seba verejne robiť takúto kravičku?,“ pýtal sa ďalší komentujúci.

Protiváhu k poznámkam, že by sme museli „žrať seno“, aby sme uverili správe o montáži alebo že si to Verešová zbytočne robí ťažšie, tvorili komentáre, kde ľudia modelku ľutovali. „Je to strašné, čo sa stalo. Hlavne keď to na internete uvidia deti. Nič príjemného,“ postavila sa na Verešovej stranu fanynka.

Záver je teda taký, že hoci video stále koluje po internete, Andrea Verešová svoj pôvodný zámer naháňať páchateľa a platiť za informácie o ňom prehodnotila. Nie je pritom isté, či dala na radu verejnosti a rozhodla sa nerobiť si to ťažšie, ako to je, alebo mala na toto rozhodnutie úplne iné motívy.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

veresova

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial