Mnohých zdravo zmýšľajúcich ľudí nedávno pobúrili výroky vizážistky Michaely Rujákovej, ktorá sa urážlivým spôsobom postavila proti plnším ženám a ich vystupovaniu na Instagrame, ako aj na verejnosti. Nad jej slovami žasli aj jej bývalé klientky na čele so speváčkou Celeste Buckingham, ktorá skonštatovala, že zrejme už na klinike nie je vítaná.

Samotná vizážistka si však za svojimi slovami stojí a vôbec nechápe, čo urobila zle. Okrem takéhoto vyjadrenia ďalej pravidelne zdieľa tých pár názorov, ktoré jej vyjadrili podporu, prípadne obrázky toho, ako by každý z nás mal makať na svojom tele, aby sa zaň “nemusel hanbiť”.

To, že ani Rujáková však od prírody nevyzerala tak, ako by si priala, si všimla exfarmárka Rebeka Hlavatá. “Asi vám neuniklo, že jedna nemenovaná – ale možnože aj menovaná vizážistka, keďže každý sa do nej obul – mala veľké ústa ohľadom toho, že aké baby by sa mali a nemali pretŕčať na Instagrame. Asi zabudla, že je aj o nej archív,” skonštatovala Rebeka s tým, že sa vizážistka “pretláčala” na svetlo aj vtedy, keď ešte nebola “dokonalá”.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Vizážistka obhajuje svoje HEJTY plnších žien: Jej slová vraj ľudia NEPOCHOPILI!

Zdroj: Instagram/rebihlavata | Foto: Instagram/michaelarujakova, rebihlavata