Napriek tomu, že realita farmárskym láskam nikdy veľmi nepriala, 12. séria reality šou bola v tomto ohľade trochu špecifická. Jediný oficiálny párik z nej sa na prelome rokov rozišiel (Sára a Erik) a ďalšie dva, ktoré na statku o svojom vzťahu viac-menej len žartovali, prednedávnom priznali, že sú spolu. Hovoríme, samozrejme, o Xénii a Lukášovi a Rebeke a Heňovi.

Modrookej exfarmárke, ktorá bola zo šou vyradená dosť ponižujúcim spôsobom, okrem lásky zjavne prospieva aj cvičenie. Po návrate z Farmy si totiž začala dávať poriadne “do tela” pod dohľadom profesionálneho trénera. Fanúšikovia ju preto poprosili o fotografiu “pred a po”, vďaka ktorej by si vedeli porovnať výsledky cvičenia predovšetkým na jej vyšportovanom zadku.

Hoci Rebeka sprvoti tvrdila, že žiadnu starú fotku zadku nemá, napokon však jednu predsa len vyhrabala. Tá pochádza z marca 2020. Druhú odfotila priamo v ten deň, hoci s ňou nie je úplne spokojná. Odkedy totiž zatvorili fitnescentrá, jej ťažko “vybudovaný” zadok už stihol trochu ochabnúť. “Ale ešte neodišiel úplne,” zasmiala sa na záver Galanťanka.

Porovnávacie FOTO si môžete pozrieť TU!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/rebihlavata