Nenávistné komentáre sa nečítajú ľahko nikomu a ak sa navyše týkajú vecí, ktoré človek nemá ako zmeniť, sú dvojnásobnou podpásovkou. Kým bežnému používateľovi sa však takýto “hejt” ujde skôr výnimočne, známe osobnosti majú početné komentáre plné posudkov a vulgarizmov na dennom poriadku.

Najnovšie sa k ľuďom, ktorí takéto veci píšu, rozhodla prehovoriť exfarmárka Rebeka Hlavatá. Hoci tvrdí, že je silná osobnosť, ktorú niečo také nerozhodí, v jej hlase bol cítiť poriadny hnev. Vlastne na tom ale nie je nič čudné – psychická šikana na sociálnych sieťach jej je mimoriadne proti srsti.

Hlúpe komentáre s ňou nič nerobia

Na hejty z fejkových profilov či od detí Rebeka vôbec nereaguje. Čo ju ale mrzí je, keď si otvorí profil od nenávisť šíriaceho komentujúceho a zistí, že ide o dospelú ženu alebo muža, neraz s fotkami početnej rodiny okolo seba.

“Z mojej strany to absolútne nepochopím, lebo keď sa mi niečo nepáči, ja sama nie som dokonalá, tak prečo by som mala kritizovať ostatných? Za druhé, ako by ste sa cítili vy, keby to niekto napíše vášmu rodinnému príslušníkovi? Lebo dokážete vy, dospelé ženy, napísať také nechutné veci… Okomentovať postavu človeka, kilá človeka, nos, hubu… Aj keby si dám plastové rohy naoperovať, vám to môže byť úplne jedno. Len fakt by ste sa nad sebou mali niektorí zamyslieť, že ako by ste sa cítili vy, keby to niekto napíše vášmu decku?,” pýta sa rozčúlená Rebeka.

Exfarmárka tvrdí, že každý, kto píše podobné komentáre, by mal porozmýšľať, či nemá nejaké psychické problémy alebo komplexy, ktoré si zbytočne ventiluje na druhých. “Neviem, čo sa deje s touto dobou, že ľudia majú potrebu toto robiť,” krúti hlavou.

Rebeka spomenula aj prípady mladých dievčat, ktoré si ublížili, pretože sa necítili dostatočne krásne, pričom skutočnou príčinou mohla byť aj takáto psychická šikana zo strany iných ľudí. Samotná exfarmárka hovorí, že jej sa hejty nijako nedotýkajú, ale ak by bola labilnejšia osoba, ľahko by mohla skončiť na antidepresívach alebo ešte horšie. Podobné prípady vôbec nie sú ojedinelé.

“A ešte k tým tupým komentárom ohľadom mojich pier… Tak predstavte si, že budú ešte väčšie! A to budete kukať!,” dodala Galanťanka, ktorú už na Farme ľudia často kritizovali za jej výzor upravený na estetickej klinike.

Celý Rebekino vyjadrenie si môžete pozrieť v priloženom videu zachytenom médiom Slovakwoman.sk:

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata