Farmárska sláva jej priniesla množstvo fanúšikov a príležitostí, no zároveň prilákala na jej profil na Instagrame množstvo hejterov. Napriek tomu, že Rebeka Hlavatá nedávno natočila video, kde si vyliala zlosť a povedala, čo si o nich myslí, sa útoky na ňu len stupňujú.

Exfarmárka si však len máločo necháva pre seba, a tak sa rozhodla jednu z takýchto zbytočne vulgárnych správ zverejniť. “Kamka Veronika odkazuje, že máš oblízať Heňovi vajcia. Pi*ka,” hovorí krátky text, na ktorý Rebeka zareagovala tým, že všetkým ukázala profil dievčiny, ktorá jej tieto slová poslala. (Z pochopiteľných dôvodov sú v nižšie priloženom videu zachytenom médiom Slovakwoman.sk meno i fotografia cenzurované.)

Odpoveď od hejterky na seba nenechala dlho čakať. “Tebe kúruje? Ja tvoj profil nezverejňujem, tak to láskavo zmaž! Zverejňovať niečo bez môjho vedomia smrdí veľkým problémom. Takže to láskavo zmaž, lebo sa inak budeme, moja zlatá, rozprávať,” začala sa vyhrážať Slovenka.

Rebeka sa však nenechala zastrašiť a slečne odpovedala poriadne ostrým tónom: “Odo dneška, každú trúbku, ktorá bude mať reálny profil a niečo mi napíše, bude zverejňovať. Lebo vy sa nehanbíte za to písať mne také, s prepáčením, pi**viny, tak ja si ťa budem zverejňovať hocikedy, keď ja chcem!

“Zverejňovať moju fotku a moje meno bez môjho vedomia je trestné, tak láskavo to daj preč! Lebo budeš mať veľký problém. Dík,” pokračovala vo vyhrážkach hejterka. Podľa Rebeky je to však už len úbohé priznanie toho, že sa začala za svoje činy hanbiť. Namiesto toho, aby fotku zmazala, ju nakoniec zverejnila pre istotu ešte raz.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Rebeka Hlavatá sa vyjadrila k HEJTOM: Mohli ju dostať na antidepresíva?

Zdroj: Instagram/rebihlavata, Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/rebihlavata, TV Markíza