TV Joj odštartovala seriál Nový život len pred niekoľkými dňami, no už začal lámať rekordy. Diváci si ihneď obľúbili príbeh, ktorý sa točí okolo troch bývalých futbalistov. K hlavným postávam patrí aj seriálová rebelka Lea, ktorú stvárňuje Simona Kollárová. Tušíte však, o koho v skutočnosti ide?

Herečka Simona Kollárova si donedávna vyskúšala len menšie herecké úlohy. Väčšiu rolu dostala až v roku 2018, kde si zahrala princeznú v rozprávke Vianočné želanie, ktorú ste si mohli pozrieť aj počas Vianoc na RTVS.

Z nádhernej rozprávkovej princeznej sa zmenila na nespútanú rebelku, ktorú tvorcovia seriálu Nový život zmenili s piercingom v nose a výrazným makeupom, na nepoznanie. Divokú študentku Leu si diváci hneď zamilovali. Seriálová postava sadla Simone ako uliata a aj tentokrát podáva bravúrny herecký výkon. ,,Je to naozaj skvelý projekt, na ktorom zažívam kopec zábavy a spoznala som výnimočných ľudí. Na druhej strane je to poriadna drina. No stojí to za to,” priznala herečka.

Talentovaná 27-ročná herečka sa okrem herectva venuje aj fotografovaniu a kresleniu a v roku 2014 sa zúčastnila aj na MISS Universe SR, kde bola jednou z dvanástich finalistiek! :O

Simona Kollárová teraz

Foto: Instagram/ simona_kollarova, TV JOJ