Martine a Louise Fokkenové ako mladé dievčatá nikdy nesnívali o tom, že sa stanú rekordérkami v počte „čísel“ s neznámymi mužmi, no osud ich na túto dráhu jednoducho priviedol. Obe sa totiž vydali, rozviedli a následne ocitli v tak zlej finančnej situácii, že sa rozhodli odísť pracovať do presláveného amsterdamského Red Light Districtu. Tam fungovali ako spoločníčky viac ako 50 rokov!

355-tisíc mužov. To je absolútne neuveriteľné číslo, no pre sestry Fokkenové skutočne predstavuje ich celoživotný posteľový výkon. Toľko neznámych totiž stihli obšťastniť počas svojej kariéry holandských prostitútok.

Či by teraz, keď už majú po 70-ke, menili? Pravdepodobne nie, keď sa nielenže o zmenu povolania nepokúsili viac ako polstoročie, no navyše pre ženy ako ony založili odbory. Táto aktivita im vyniesla v ich kruhoch obrovské uznanie, ktoré im právom patrí aj za neľahkú prácu.

Napriek tomu, že obe svoje povolanie vykonávali až do obdivuhodne vysokého veku, si stihli ženy založiť aj fungujúce rodiny. Martine i Louise už majú niekoľko vnúčat aj pravnúčat, napriek tomu dodnes robia drvivú väčšinu vecí spoločne. O ich neobyčajnom živote bol dokonca natočený dokument.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Heavy.com | Foto: Facebook/Martine Louise Fokkens, Pinterest