Známa Renáta Názlerová si nenechala ujsť, že pri bratislavských módnych dňoch sa zvalila spŕška kritiky na plnšie dámy. K celej situácii sa rozhodla verejne vyjadriť, pričom nešetrila slovami. Na mólach sa XL modelky začali objavovať už dávnejšie, ale niektorí ľudia to stále považujú za neprijateľné.

„Vždy som debilné komentáre na ženy pri tele brala ako komentáre buď od ľudí príliš fixovaných na svoj zovňajšok (a teda trochu povrchných) alebo od ľudí tak frustrovaných zo seba a svojho života, že jedinú chvíľku radosti, ktorú dokážu prežiť , je tá, keď pľujú svoje primitivizmy na iných,“ uviedla na začiatku.

„Včera som sa dočítala, že na uvedenej akcii predvádzali modely aj XL dámy, ktoré ale nakoniec zo záznamu vystrihli, pretože už v zákulisí, keď ich videla jedna z organizátoriek, prejavila nad nimi opovrhnutie a teda, bolo rozhodnuté, že na obrazovkách sa nemôžu objaviť. Zaráža ma, že aj v takej spoločnosti, akou je spolok organizujúci takúto udalosť, sú osoby s tak plytkými názormi,“ napísala na sociálnej sieti.

Zdroj/Foto: Instagram/renata.nazlerova