Známa investigatívna reportérka markizáckeho Reflexu Kristína Kövešová si zaspomínala na minulý rok, v ktorom skoro prišla o život. Nebojácna brunetka sa v tomto období vybrala na dovolenku s priateľmi, oddýchnuť si od každodennej ťažkej práce.

Na ostrove Guadalupe si z miestneho trhu zakúpili tradičné ovocie, no nanešťastie sa k nemu zakotúľalo aj jedovaté, ktoré reportérku po zjedení skoro zabilo. „Presne takto pred rokom som sa otrávila smrteľne jedovatým ovocím a bojovala o život. Spomínam si, ako som plakala bolesťou, na vystrašené tváre mojich priateľov, ktorí hľadali na ostrove nemocnicu, na lekárov, ktorí mi dávali morfium a hovorili, že ak prežijem do rána, mám šancu,“ zdôverila sa Kristína na svojom Instagrame s tým, že ten dátum oslavuje ako svoje druhé narodeniny.

Markizáčka sa po otrave, keď už stratila vedomie, ocitla na krásnom mieste, plnom svetla, radosti a lásky v ktorom počula hlas, ktorému vysvetľovala, že jej úloha na tomto svete ešte nie je dokončená. Ráno nato sa Kristína ako hrdinka prebrala, miestni doktori neverili vlastným očiam a gratulovali jej.

„Viete, úprimne bola to tá najlepšia vec, ktorá si mi stala. Hovori sa, že ak je niekto blízko smrti zmeni sa a je to tak. Zmenila som sa, nerozculujem sa, prijímam, nesúdim, pozorujem, učím sa, zo súkromia eliminujem negatívne postoje, ľudí a vzťahy, už viem povedať aj nie -toto si neprosím, naucila som sa sebalaske a jediný, koho počúvam je moja duša …tá jediná totiž vie kto naozaj sme, aké je naše poslanie a koľko mame ešte času,“ dodala úprimne silná Kristína Kövešová.

Zdroj: Instagram/kristinakovesova