Odvážna markizáčka Kövešová je známa svojim neúnavným bojom s pouličnými gangmi a zlodejmi. Už neraz sa ocitla zočí voči kriminálnikom a išlo jej doslova o život. Najnovšie pripravuje reportáž o mimoriadne drzých a zákerných zlodejoch, ktorí neváhajú na dosiahnutie svojich cieľov využívať i malé deti! S niečím takým sa ešte nestretla!

 

Drzosť a zákernosť zlodejského gangu, ktorý strpčuje život návštevníkom a personálu nitianských nákupných centier nemá hranice! Dovoľujú si čoraz viac a na svoje špinavosti neraz využívajú i malé deti, ktoré nútia kradnúť a neraz zároveň ohrozujú aj ich životy.

Situácia je už naozaj neúnosná! Kriminálnici sú už natoľko zákerný a agresívny, že teror nekončí iba krádežou, ale vyhliadnuté obete, ktoré sa im nepodvolia sú schopný prenasledovať , či si ich odchytiť pri odchode z práce. Najhoršie je, že tieto špinavé praktiky učia aj deti. A tie majú tak šesť až desať rokov! Kradnú, klamú a neraz až nechutným vydieraním vymámia z obete svoj cieľ.

Bohužiaľ pri tejto zločineckej skupine nepomáha ani SBS, či polícia. Oni sa totiž vôbec neboja konfrontácie, ba čo viac, ešte z nej aj vyťažia! Kristína so svojím tímom to zažila na vlastnej koži. Keď zbadali, že ich natáčajú, začali ich po celom nákupnom centre doslova prenasledovať až ich nátlakom a fyzickými útokmi z neho doslova vyhnali.

,,Útočili, kým sme sa cez schody dostali po prvé parkovisko. Tam si ten muž ľahol pod auto a začal vykrikovať, že keď sa s tým autom pohnem, tak ho zrazím. A tá žena do neho stále tlačila, že – rozbi jej tú kameru“ šokuje svojou výpoveďou odvážna Kristína.

Kristína bola teda v nezávidenia hodnej situácií. A práve do takýchto drastických nátlakových situácií sa snažia svoju obeť dostať, aby si následne oni mohli robiť, čo sa im zachce!

No ešte zákernejšie sú ataky, na ktoré využívajú deti! A miestami ide fakt až o život. Totiž keď nejaký predavač dával dolu mrežu, aby si pred nebezpečnými votrelcami ochránil obchod, zlodej neváhal a strčil pod ňu dieťa. A to so slovami, že či ho chcú zabiť. Mrežu následne stopli a zlodeji si vzali čo chceli a následne si s úlovkom odišli.

Nebojácna Kristína pokračuje v odhaľovaní brutálnych praktík tejto skupiny, no pevne však verí, že sa im nakoniec podarí zvíťaziť nad týmito zločincami, tak ako sa jej to už podarilo so zlodejmi v bratislavských uliciach. No bude to ešte ťažký boj!

Toto šokujúce video si môžete pozrieť aj tu!

Zdroj/Foto: Instagram, topky.sk, facebook