Predseda opozičnej strany Sloboda a solidarita a zároveň poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík zverejnil na svojom facebookovom profile poriadne odvážny príspevok, ktorým kritizoval zatvorené obchody cez sviatky. Za svoj názor si však kritiku vyslúžil sám!

 

Reakcie na Sulíkov veľkopiatokový status:

“Ja s tým vôbec nemám problém, p. Sulík. Mohla by platiť ešte aj nedeľa. Myslím si, že tam tiež pracuje matka či otec. Vás a vašu rodinu by som tam zamestnal a kľudne za tých podmienok, čo tam tí pracovníci majú!”

“Pán Sulík, som váš volič, ale som aj veriaci katolík – tak ako väčšina ľudí v našej krajine! Na to ste asi zabudli! Rakúsko – Nemecko, zatvorené obchody – to vám nevadí?!!! Nerýpte sa v tomto, pretože škaredo narazíte – len čítajte reakcie na to, čo ste tu práve napísal! Nerozprávajte tu o slobode, keď ste nikdy nepracoval v takýchto reťazcoch a podmienkach!”

“Pán Sulík, keď máte chuť na teplé rožky, pošlem vám recept, môžete si ich napiecť, lebo pravdepodobne v dnešný sviatok nesedíte v parlamente, ale doma pri rodine, takže máte času dosť.”

“Pán Sulík, úplne ste si to u mňa na poslednú dobu po*ral a týmto de facto ukazujete, aký ste blbec a najradšej by ste bol, keby bolo otvorené 365 dní v roku, je mi na grc z vás!!! Ste hanbou Slovenska!”

“Práve ste prišli o jeden hlas! Nie som kresťan, ale tento zákon si zastávam a ešte by som pokojne k nemu pridal aj tie čašníčky a pumpárky! Nech je pár dní v roku, kedy si naozaj môže robiť, kto chce, čo chce. A to, že má predavačka z Tesca možnosť ísť robiť aj inam, je teraz úplná hlúposť! Nechápem, ako ste niečo takéto mohol napísať!”

“Keby Vaša manželka pracovala v Tescu, tak by ste za dnešok bol vďačný a ona tiež. Ale vás, panstva, sa tento problém netýka. Radšej ste mali svoj čas investovať lepšie, ako dumať nad týmto úbohým statusom.”

Toto zverejnil Sulík:

Zdroj/foto: facebook, pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.