Poslanec NR SR Marián Kotleba je zaujímavou postavičkou slovenskej politiky. Rád provokuje, vystavuje šeky na 1488 eur a cielene selektuje informácie, ktoré podáva svojim voličom. Problém nastane, keď mu ľudia začnú klásť otázky a vyjde najavo, že ani sám nerozumie, o čom hovorí. Čosi také sa nedávno v diskusii podarilo Richardovi Sulíkovi, vďaka ktorému sa Kotleba zamotal vo vlastných myšlienkach. Akoby poníženia nestačilo, ešte si z neho za to aj uťahuje!

Ekonómia je skutočná veda, ktorá je určená len pre naozajstné hlavičky. Koaličný poslanec Richard Sulík sa v nej však už po rokoch pôsobenia v politike vyzná. Svedčí o tom aj nedávna diskusia, kde o nej poučil svojho opozičného kolegu Mariána Kotlebu.

„Panebože, tak ekonomického diletanta ako ste vy, to som asi ešte v politike ani nestretol,” zalomil napokon rukami nad šéfom strany Kotlebovci – ĽSNS Sulík. Internet túto vtipnú slovnú prestrelku prirovnal k profesorovi a študentovi, ktorý sa snaží kreatívnym spôsobom „vykecať” na skúške.

Keď video zdieľala populárna stránka Zomri, ktorej fanúšikovia svojimi komentármi rozsekali Kotlebovu neznalosť na kúsky, Richard Sulík sa opäť raz neudržal a zareagoval: „A takto to asi vyzerá, keď vám zoskratuje nanočip!” Šéf strany SaS tým narážal na to, že Marián Kotleba s obľubou šíri konšpiračné teórie o migrantoch, očkovaní či koronavíruse.

Zdroj: Facebook/Zomri | Foto: Facebook