Výborný slovenský herec Róbert Jakab (41) postavil svoj vzťah na vyššiu úroveň a rozhodol sa pre rázny krok a to síce svadbu. Hviezda vedomostnej šou Dobre vedieť! je poriadny tajnostkár, no konečne sa s radostnou novinkou podelil aj s fanúšikmi. Za manželku si zoberie svoju hereckú kolegyňu, ktorá je o 16 rokov mladšia!

 

Herec konečne pokľakol pred svoju lásku a opýtal sa jej závažnú otázku, ktorá prevráti ich životy hore nohami. Anna Rakovská (25) nemohla odmietnuť, pretože je do Roba už dva roky bezhlavo zamilovaná. Zo žiadosti o ruku bola šokovaná ale aj milo prekvapená a potešená.

Robo prezradil, že sa spoločne zoznámili počas nakrúcania seriálu Kolonáda. Predtým mal sedemročný vzťah, ktorý ale nefungoval a keď uvidel Aničku vedel, že práve ona je jeho vyvolenou. Dlhoročný vzťah ukončil v mieri aj po dohode s bývalou priateľkou a začal randiť s mladou herečkou.

Svadobné zvony budú zniesť čoskoro, no dvojica má aj iné starosti okrem svadby. Plánujú sa usadiť a založiť si spoločnú rodinu. Nie je vylúčené, že ich hniezdočko lásky by mohlo byť v Banskej Štiavnici, kde si herec kúpil chalupu. Srdečne blahoželáme!

Fotošpeciál:

Zdroj/Foto: Instagram