Dwayne „The Rock“ Johnson, namakaný drsný chlap, ktorý vo filmoch hrá správňakov. Hora svalov však neznamená, že to nie je citlivý a obetavý otec. Práve naopak Dwayne je otcom malej Jasmine, pre ktorú by urobil snáď aj nemožné. Aj si dvakrát dobrovoľne obliekol kostým upišťaného žltého pokémona!

Dcérka Dwayna miluje žltú postavičku z pokémonov. Pikachu je jej najväčšou animovanou láskou. Preto sa „The Rock“ rozhodol svoju dcérku potešiť. Prvýkrát sa do kostýmu navliekol už na Halloween. Vtedy sa však malá Jasmine len batolila a na nohách to ustála len vďaka pridŕžaniu. Aby mala lepší a krajší zážitok zo stretnutia s obľúbenou postavičkou, jej otec sa doň prevtelil druhýkrát.

Na Veľkú noc, keď väčšina detí očakáva veľkonočných zajačikov či barančekov, za Jasmine prišiel Pikachu. Tá detská radosť stála za to, aj keď si Dwayne neuvedomil, aké náročné to tentokrát bude, keďže jeho dcérka už behá. „Prvýkrát prišiel Jasmine navštíviť Pikachu pred niekoľkými mesiacmi, keď sa batolila. Na Veľkonočnú nedeľu sme si s Lauren mysleli, že Pikachu by mal prísť na špeciálnu návštevu ešte raz. No, Pikachu nerátal s faktom, že teraz Jazzy behá a bude chcieť dve hodiny hrať jej novú obľúbenú hru, „Ja utekám a ty, Pikachu, ma skús chytiť.“ A vy si jednoducho nemôžete dať pauzu.“

Prvá, Halloweenska návšteva

Druhá, veľkonočná návšteva:

Zdroj/Foto: Instagram